Už se to blíží...

27. srpna 2010 v 21:34 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Aneb Andy bude nucen opět navštívit jeho tuze "oblíbený" ústav.
Dnes jsem se dozvěděl, jakpak bude následující rok probíhat v podobě rozvrhu a musím přiznat, že to zas takové zklamání není. Většina dobrých a hodných učitelů setrvalo (chemie, biologie, dějepis), někteří "zlí" ovšem také (Zlá paní matematika, dědeček turbo-kuleváloš fyzika) a veskrze neutrálové mě nijak nevytáčí (čeština, němčina, základy). Jen na anglický jazyk jsme schytali profesorku, s jejímž "odháněním" jsme strávili dva roky a nakonec se s úspěchem povedlo. Teď nastává "Chapter 2 - Revenge of A. Š.". Ale hlavně, moje obavy z největšího "brutus dědy" na literární seminář jsou pryč, protože jsme nafasovali "starého známého" češtináře, fandu Napalm Death, lepkavých podlah a spisovného jazyka českého v mluvené podobě.

Tak a teď špatná zpráva. Moje pýcha a chlouba, rezervované místo na "brigádě" na vinařském festivalu na pardubickém zámku, padlo. Pár hodin před mým odchodem na "plac" se mi ozval po telefonu majitel vinárny, že rezervace stánku byla zrušena a "nic nebude". Moje nálada z ":-l" stavu prudce klesla na ":-(". No, ještě jsem neměl tušení, že za téhož večera odvezený starý nábytek z mého pokoje k prarodičům zinkasuju ne zrovna malou částku, ale stejně, cítím se o 75% méně exkluzivní člověk. Sežerte mě za to.

Ano, odvezený nábytek, tušíte správně, můj pokoj se kompletně změnil. Konečně, žluto-modrý "děcák" je nenávratně fuč. Jeho místo zaujal stylově šedý a zelený "pracovna-like" styl, s obrovským vakem na sezení v rohu (přesně takový, do kterého člověk zaboří svoje tělo, a vak se naprosto parádně vytvaruje "k vašemu obrazu"... heč), postelí, komodou, pracovním stolem, klávesami a velkým "holograficky měňavkovitým" plakátem starého Shelby GT500 (aneb prostě žeru tuhle mašinku). Tam se bude žít daleko lépe teď :)

Celé prázdniny jsem čekal na album jistého "under-underground" nekomerčního interpreta, se kterým si po internetu dopisuju, a dnes konečně svoje album vydal. Je to takový "můj osobní" styl hiphopu, ale tím vám hlavy zatěžovat nechci.
Důležitý je název jedné jeho písničky "přál bych si".  Docela povedený nápad. A vzhledem ke končícím prázdninám, a začátek "další éry školy"...
Přál bych si:
- Aby mnoho lidí, se kterými se budu muset chtě-nechtě setkat, konečně chytilo takovou tu nemoc se jménem "rozum".
- Abych konečně nalezl způsob proplouvání školou, při kterém mi na konci roku nebude hrozit ani 4, ani 5.
- Aby se sled "prosperujících věcí" v mém okolí trošku pohnul. Aby "pracovní" web začal vydělávat, aby se naskytla příležitost dostat za nějaký ten textík (na webu i mimo) korunu navíc.
- Aby se slečny v mém okolí usmívaly, překypovaly krásou, byly víc všímavé, znaly smysl slova "naděje" a nechovaly se tak, že by si za to zaloužily chrstnout do obličeje skleničku vody.
- Aby múzy neodcházely nikam daleko, naopak aby se držely co nejblíž. Jak ty literární, tak ty hudební.
- Abych k lidem s podobnými životními názory nacházel cestu co nejsnáz.

Do školního roku pak už můžu nastoupit jen ze zvědavosti, co se vyplní a co se naopak opravdu monstrózně nepovede :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 30. srpna 2010 v 21:54 | Reagovat

Když jsem zjistila, že budeme mít ppMŠ na ls, vyskočila jsem radostí skoro až ke stropu. Toliko k tomuto tématu.

Mě by bylo především líto těch peněz, no jo, cítím se zahanbeně, to ano. :)))

Cha, další chudák, co měl žlutý děcák. Já ho naštěstí opustila při stěhování, a bohužel jsem za něj nezinkasovala nic. A ačkoliv nemám sedací pytel ani plakát mustanga (ačkoliv bych se ani jednomu nebránila), vyhovuje mi moje současná sestava mého "kouta". stůl, okno, postel a zelená stěna. A když se učím a po míči se svalím únavou, tak spadnu rovnou do postele - to je důvod, proč si nestěžuju. :P

ke čtvrtému "přál bych si" můžu dodat jen to, že to nejdřív budeš muset začít rá drogy, nebo je rovnou prodávat. Ale nedělej ani jedno, protože ve vězení je o dívky trochu nouze. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama