Something happened

7. července 2010 v 18:27 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Posledních pár dní jsem celkem zaneprázdněn povídkou, jež se mi rozležela v hlavě asi den před vysvědčením. Opravdu to někam spěje, tři kapitoly mluví za sebe. Stejně aby se ten "nikdo" kdo sem chodí nenudil, přihodím velice krátký (fantasy? sám nevím) textík, který vznikl na popud jedné písničky. Nemá s povídkou výše co dělat, jen to jen prostě takový plesk do prázdna.

O vysvědčení jsem vám vyprávěl? Ne? To buďte rádi. Byl to hnus fialovej. Nejhorší výsledek za těch předlouhých šest let. Ale nakonec to tak nějak s odřenýma ušima u rodiny prošlo, takže se zase jen čeká, co zmrším ve škole příští rok.

První čtyři dny prázdnin jsem strávil v českém ráji, bylo tam krásně, pohoda a vedro. Plus jsem poznal dost nových tváří, což se mi jen tak nepoštěstí. Kdo chce vědět víc už nejspíš ví a nebo ať se mě zeptá osobně :)

4 Gigabajty paměti v mp3 jsou strašně málo. Přesvědčil jsem se o tom, když mi jedna slečna doporučila opravdu... jak to říct... prostě opravdu hafo písniček. V řádech to jsou desítky alb od zhruba osmi interpretů. Jedná se o směs elektra, downtempa, trip hopu a všelijaké téhle alternativní verbeže. Pořád se z toho kulturního šoku nemůžu vzpamatovat a sháním jedno album za druhým. Chcete příklady?  Blockhead - Trailer love, Tom McRae - You Cut Her Hair, Air - Le soeil est pres de moi
Úplně se v tom topím. Topím pln radosti a pochopení :)

Zatím se držím ve stavu, kdy "ještě je co dělat". Zbývá natřít plot, vyklidit a vymalovat pokoj... vidím to že opravdová krize začne tak za dva týdny. Buď se někam zašiju a nebo mi z toho hrábne... Poznáte sami :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peggy.kaja peggy.kaja | 7. července 2010 v 22:28 | Reagovat

Andy, tak ted se silne urazim.... tak NIKDO, jo? :-P

2 Andrew Savary Andrew Savary | Web | 8. července 2010 v 15:00 | Reagovat

Tomu se říká škádlení... A nebo nízká sebedůvěra, vyber si :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama