Těžce ospalý nadpis

27. června 2010 v 0:22 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Zívám. V tolik hodin v noci už nejsem schopen se na cokoli soustředit, takže počítejte, že celý tenhle článek bude jedna velká blbost, hrubka, překlep.
Proč? Protože můžu. Jen jednou do roka se mi naskytne možnost mít současně k dispozici čas a klid v noci a zároveň věc s klávesnicí a připojením k netu. A já se v tom "období" právě nacházím. S vědomím že můžu ponocovat jak dlouho chci, protože pokoj ve kterém jsem je v prázdném patře, s notebookem s bezdrát připojením... sakra já se mám :) A to vše díky tomu, že rodiče se nachází někde daleko, v řádech stovek kilometrů. Prostě pohoda.

Teď ale pozor. Nejsem noční tvor. Jakákoli číslovka na hodinách, vyšší než 23:00 mě už jen svou podstatou uspává ve velké míře. Stačí ale zapojit lehkou dávku sebeovládání, plus důvod proč vydržet (nerovná se výrazu "dokoukám ten film") a vydržím klidně i do pěti do rána. Což ale dnešní případ opravdu nebude.

Dneska byl tuze zvláštní den. Probudil jsem se s náladou absoluně pod psa. Dobrou půl hodinu jsem vydržel hrát na zíranou s velice odolným soupeřem - hrnkem ranního čaje. Já tyhle zamyšlené a nepřítomné stavy nemívám často, ale v drtivé většině právě ráno. Ve škole se to většinou oklepe, ale takhle (kvůli nadbytku volného času) se to za mnou vleklo ještě do hodin odpoledních. Výsledkem je, že si ze dne skoro nic nepamatuju, jen jakýsi pocit, že musím svou existencí všem solidně lézt na nervy. Proč? Čert ví.

Výlet. Jedna velká pohoda.
Potěšilo mě: Zábavná společnost, dostatek prostoru, spánku a relaxace. Karetní hra Bang. A vlak Elefant!
Dozvěděl jsem se: Několik rad ohledně fotoaparátů, poučení o japonské poezii ("Haiku bývá velice krátká a často nesrozumitelná poezie. Příklad jedné takové: Lednička" ), fakt,
že se v Pascalu dají naprogramovat i dveře naší chatky
Pobavilo mě: Kravení s bublifukem, kravení s hazecím talířem, kravení kdekoli jinde
Hodnocení: osm mýdlových bublin z deseti

Zas zívám. Měl jsem ještě od rána v plánu přidat nějaký emo-plk. Žě jsou některé věci fakticky k ničemu a některé pocity jakbysmet. Že to o čem si myslím, že je reálné, reálné není. Že bych se měl na všechno, co nemá nic společného s tříbením mého plytkého literárního umu, nabýváním (užitečných! nerovná se "to co do nás cpou většinu času ve škole") vědomostí, jídlem, spánkem a dýcháním, vykašlat. A hlavně, že zas ničemu pořádně nerozumím.
Ne, to není ono. Původně to mělo mít daleko víc než jeden odstavec. Jenže já už to zase zapomněl...

*Zív* A dost. I ti Manafesti, co mi tu hrají z těch odporně nekvalitních repráků mě už uspávají.
Hah, písničky. Poslední věc, kterou si vzpomínám, že jsem sem chtěl hodit. Jeden kousek od BPM který mě nevímproč teď poslední tři dny chytl. Nemilostná hrana. Je to takové... zasněné...

Končím. Kdo se dostal až sem, tomu srdečně gratuluju a přidávám jedno velké a naprosto bezvýznamné plus. Kdo už teď spí, tomu gratuluju ještě víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 28. června 2010 v 0:10 | Reagovat

Ha. :)

Já naopak nechápu přesně ty typy lidí, co to s odbytím desáté či jedenácté zalomí. Přichází o všechnu zábavu, která přichází později. Já jako noční tvor vím a mám ozkoušeno, že moje inspirace, když už se někdy staví ťuká na moje okno vcelku přesně mezí 00 - 03 AM. Veselejší to bylo včera. Plížila jsem se bytem ve čtyři ráno a říkala si, že už bych vážně mohla jít spát :))

Výlety jsou kapitola sama pro sebe. Mýdlové bubliny jsou kapitola sama pro sebe. Bang je kapitola sama pro sebe... :P

Na oplátku pošlu kousek alternativy: http://www.youtube.com/watch?v=cSX_3rL7THo :))

:)

2 Andrew Savary Andrew Savary | Web | 28. června 2010 v 13:38 | Reagovat

Teda pokud jsou moje kalkulace správné (za 4 z matematiky, hmm) tak mezi 4 ráno a 7, kdy bys teoreticky mohla vstávat, to jsou 3 hodiny spánku. Pokud pak neprospíš celý víkend, docela obdivuju že se ještě držíš při životě :)
Kdyby mě moje inspirace budila takhle v noci, asi bych ji hnal. Ještě štěstí, že ona tu okolo mě poletuje tak nějak pořád, stačí ji jen chytnout :)

Vuaaa, lounge muzika původem z Francie. Mňam :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama