Sladká nevědomost

6. června 2010 v 19:28 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Klidem po bouři by se dal nazvat tento víkend. Tak nějak jsem pustil veškerou školní aktivitu za hlavu a i když vím, že mě ještě písemek čeká velká halda, už mě to docela přestává stresovat.
Ona ta prázdná hlava je asi nejlepším řešením. Uvědomujete si, že problémy rotují okolo vás, ale zároveň máte tak nějak jistotu, že vám nenarazí do hlavy dřív než... minimálně za čas v řádu desítek hodin.
Nevím jestli je to způsobeno celkovým duševním vyčerpáním organismu, který si zkrátka řekl, že "si dá dvacet", či faktem, že jsem do sebe za poslední dva dny nalil tolik bílého vína, co někdy nedám ani za měsíc. V přiměřených dávkách, samozřejmě. Ale často. Jak se říká v jednom dobrém českém hudebním filmu "Alkohol v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství" :)
K vínu se váže celkem příjemná francouzská vinárna u Pernštýnského náměstí a k němu zase páteční noc, která byla nadmíru zdařilá. Jen těch lidí bylo na můj vkus až moc.

Sliboval jsem dlouhý článek, i nějakého hrocha, jenže on v dnešním vedru zapadnul do svého rybníčku, a čouhají mu z něj jen ty srandovní oči. Nechce sem. Tak se obejděte bez něj.

Uvědomuju si, že to přeháním s kecací rubrikou, a že blog je na tom co do rozmanitosti dost bledě. Do příště to promyslím. Nechci to tu zadusit nějakým obrázkováním nebo odkazováním, "jen aby tu něco bylo". Radši bych byl za kvalitu než kvantitu. Kvalitu, ehm...

Teď tu z fleku víc nevymyslím. Jak už bylo řečeno, kreativní půlka mozku spí, tak ji nebuďme. V té druhé polovině se za poslední dva dny točí pořád dokola jako zaseklá kazeta kousek textu od BPM...
Láhev už dávno prázdná,
otázek mnoho, odpověď žádná,
ach jsi tak krásná, noční Florencie

Ta láhev je určitě od bílého vína. Nějakej sakra dobrej ročník. Otázek je opravdu strašná hromada, bez odpovědí. A Florencie? Podíval bych se tam...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama