Hroch!!

8. června 2010 v 17:54 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Len sa mihla!
Ona taková čtyřka vůbec není hezká známka. Ale z fyziky, kterou u nás vede vyhlášený řezník v oboru a vedle třech spolužáků, jež mají zatím za pět "oficiálně", je známka 4 skoro důvod k oslavě.
Nepropadnu, nebudu podstupovat žádný reparát, projdu do dalšího ročníku, bude zase nová a zákeřnější látka z Fy, začnou semináře, které posunou ty pro mě nejlehčí předměty na hranici, kdy mi začnou lézt na nervy... jej, už mě ta sláva nějak přešla.

Do konce roku už zbývá málo. De facto už můžu hodit nohy na stůl a přiblble se usmívat. A čekat na prázdniny... které vlastně trochu pozbývají významu (vyjma odpočinku).
Oficiálně mám plánovaného programu tak... dva týdny? Možná tři. Zbytek je o improvizaci. A nechci dopadnout jako ty minulé. Ne vážně, já ty dva měsíce dokázal až na pár přestávek prosedět doma? Proboha... Pokud mě kdokoli spatří o prázdninách ve větší míře online (a nebude na tom úplně stejně jak já), vykopejte mě ven.

Druhá věc, která mě štvě (záměrně se vyhýbám daleko ostřejšímu slovu) je otcova práce, která se skládá z "vstát-snídat-sednout si k PC-pracovat-skončit" s tím že občas (málokdy) někam odjede. Takže já se asi snad ani sem pořádně nedostanu.
Řešení: Objednat už sakra ty klávesy. V mp3 mi stojí fronta minimálně 400 písniček, které bych si rád přehrál/zkusil zahrát aspoň část a noty v PC už se taky začínají kupit. Že mi to po té tříroční pauze totálně nepůjde, je věc druhá. Ale aspoň budu moct zabíjet čas u něčeho relativně užitečného, než zíráním do stěny.

Příští článek čekejte něco nového, nebo aspoň jinou rubriku. Přeháním to s kecací sekcí, a už si to tu vtloukám do palice snad potřetí. Třikrát a dost.

A to by zase stačilo. Jak koukám na článek, moje kreativní půlka mozku se pořád jaksi nestačila probudit. A ten hroch v jezírku taky ne. Ale protože už nepropadám, měl by tu být.
Vyhrává moji pomyslnou soutěž o nejspokojenější výraz na celé čáře :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 11. června 2010 v 20:29 | Reagovat

Che. Jak to, že čtyřka není dobrá známka? Mě se naopak moc líbí! :)) Stav odpočinku ti závidím pěkně zelenou závistí. Ale i přes to Ti gratuluji :P

2 andy-savary andy-savary | Web | 11. června 2010 v 21:27 | Reagovat

Mě se taky líbí! Což se teda nedá říct o naší rodině... A klid nakonec nebyl, psali jsme ještě matiku, stejně jako vy a tu jsem parádně zeslonil :) Snad máš lepší výsledek jak já...

3 Raven Raven | Web | 11. června 2010 v 22:03 | Reagovat

:) No, to sice nevím, ale myslím, že na tom jsem celkově o dost hůř... Dneska jsem to dokonce obrečela (což u nás kamenných xichtů znamená, že se opravdu děje), neb se rozhodla nás s průměrem 4.25 a hůř zkoušet. Svízelná situace... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama