Zasažen květnem mezi oči

18. května 2010 v 19:37 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Můj všeobecný kec do prázdna musím začít jak jinak než počasím. Teda lépe řečeno tou parodií, co se za okny odehrává. Už si mě chcete zařadit do škatulky lidí "zbožňují léto", co? Brzděte.
Obecně od počasí očekávám, že mě nebude svazovat nějakými vedlejšími vlivy, tzn extrémní zimou ani extrémním pařákem. Zima a léto z kola ven. Zbývá jaro a podzim, od kterých si slibuji nejvíc. A co máme za měsíc, květen? Jdu se s tím co to nahoře řídí trochu pohádat.
Fakt bych nečekal, že budu v půlce května téměř mrznout a přemýšlet o kulichu. A ne ve smyslu jako o "cool" doplňku oblečení, spíše v té praktické podstatě.
No, káždopádně, zvítězilo to nade mnou a seslalo to na mě rýmičku verze 2.8.1 s upgradem. I když možná na krční části má trochu podíl mé neobvyklé pořvávání.

Já se považuji za obecně tichého člověka. Máloco mě rozhodí a donutí si zakřičet. Ani to, že jsem byl párkrát označen jako cholerik na mém postavení nic nemění. Dobře, v defektu se tak chovat dokážu, jenže já mám defekt zhruba tak často, jako rozmezí dob ledových.
Něco jiného je přímý přenos hokeje. Ano, už jsem si zvykl, že při mojí otázce "Viděl si včera jak jsme hráli s xy?" se na mě valí oči a odpovídá "Ty koukáš na hokej?!". Člověk někdy začít může, ne? A jsou to jen reprezentační zápasy, ve kterých znám stejně jen asi pět hráčů a trenéra. No a to když se zapne na parádní plazmové televizi s přáteli, je gólové zaburácení více než na místě. Že druhý den mluvím podobným tónem jako sípavý kuřák v posledním tažení je věc druhá.

Dál je tu jistá putyka nevalného, ale docela útulného rázu, kde pokud si někdo vyžádá "volume doprava", na další selhání hlasivek jsem již duševně připraven. Ovšem k tomu, že sled písniček, linoucích se z repráku je Pražský výběr - Záviš - nespecifikovatelný černošský rap - ještě jeden - M. Jackson, na to jsem ready opravdu nebyl. Ale ve výsledku to pobavilo dobře.

Ok, přestanu, lidí jsem vyhnal už dost článkem minulým.

Ohledně blogu, je toho pozitivního víc. Přemýšlím, že bych design zkusil předělat ještě jednou, než se pustím za asistence do finálního nápadu. Jen to chce se víc seznámit se s rozlišeními hlaviček, postraních panelů a tak dále.

Povídka, už se na ní pracuje. Jedna kapitolka je už hotová, další na cestě. Nese se to dost v odlišném duchu, než většina mé tvorby, ale zase je to něco nezávislého co se použít dá. Jedná se o sci-fi fanfikci, kterou se ovšem snažím podat tak, aby se zorientoval i člověk, který o předloze nic neví.

Času je teď zkrátka docela dost.
Ještě bych se s vámi mohl podělit o návštěvu hudebnin, kde jsem se dotazoval na klávesy zmíněné v  předchozím článku. Asi se nákup ještě o týden zpozdí, protože z evidentně zhuleného prodavače jsem o modelu a ceně moc informací nedostal. Ok, je tu ještě druhý maník, který už toho ví (i bez počítače) o dost víc, jen se mi snaží z fleku vnutit věci co vůbec nepotřebuju. Jo, fajn, nazdar, já se jdu porozhlédnout někde jinde.

To by bylo tak všechno, prozatím se mějte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama