To jsem zase tak jednou...

6. května 2010 v 18:26 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
... přišel ze školy a vidím, jak se otec hrabe v motoru jeho služebního auta (manažerská protáhlá bílá fábka, strašnej silniční stereotyp) a tak si říkám, "Hmm, rozbité auto, bezva..." No, problém nebyl až tak v motoru a jeho součástkách ale spíše v dvou černých pasažérech na dně motorového prostoru. No a to doslova, jednalo se o dvě černá koťátka, jež na tomto atypickém místě zanechala jejich matka. Vyprošťovacímu týmu pak trvalo okolo 20 minut, než byly koťata znovu navrácena matce.
Tolik pro úvodní plk. Nechci spadnout do nekonečné smyčky pořád se opakujících faktů, ale pro jednou to vem čert. Škola mě štve, celý rok se vesele flákám a najednou písemka, písemka, písemka, vše v krátkém časovém intervalu, a já nezvládám, nezvládám, nezvládam. A takhle ještě téměř dva měsíce. Lidi mě taky štvou. Demence některých jedinců mého okolí nezná hranic. Moje naivita taky nezná hranic. Zničující kombinace.
Na kompletní zprovoznění designu zatím není moc času ani ochoty. Zatím tu tedy bude viset ten patnáctiminutový výplod z photoshopu, se kterým absolutně neumim ani základy. Hlavička webu je tedy jen čistý "random", prostě jsem vzal obrázek, kliknul na pár tlačítek a ejhle, je to ještě desetkrát hnusnější než předtím, ale moje oči stále zůstávají na svém místě, takže účel to prozatím snad plní.
Podobně se to má se slibovanými povídkami. Pokud je chci prezentovat zde, chce to víc finálních úprav, než kolik jich je doposud, kdy jsem prostě dopsal, jednou přečetl a poslal několika mým stálým čtenářům. Takže předstírejte, že jsem napsal něco ve smyslu "v nejbližší době něco přihodím". Já si to myslím taky, ale oficiálně si to netroufám napsat, protože na mě spolehnutí fakt není.
Prostě sliby, sliby, sliby, všichni toho máme dost z předvolební kampaně. Já taky, tak toho radši nechám... Pro příště čekejte snad více pozitivních zpráv.
A opět ještě na závěr, co bylo hudebním podkladem pro článek. Tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama