Tak už to bude měsíc

28. května 2010 v 19:04 | Andrew Savary |  Povídání běžného rázu
Jo, zítra, měsíc provozu blogu. Píšu už dneska, protože zítra budu okupovat strýcovo PC s dobrovolně nainstalovaným masochismem (čti "Linux") a klávesnicí, na které dělám překlepy v takové míře, že opravování článků by zabralo déle než jeho tvorba. Abych zase Linuxákům tak úplně nekřivdil, fakt je, že zapíná a vypíná se to hezky svižně a ten efekt rozplajznutého posouvaného okna vypadá vážně "kchůl". Ale nic víc.
Důvod mého jednodenního přesídlení na cizí PC jsou jakési keramické trhy, na které chtě-nechtě razí celá rodina (včetně psa) k příbuzným 100 km od místa kde teď sedím. Svobodná volba kde budu? Kam zmizela, bestie?

A co že jsem za ten měsíc stihl?
Suma sumárum 6 keců do prázdna, 2 články o mých roztodivných preferencích ohledně seriálů a hudby, jedno experimenrální obludárium a nějaký ten plk na úvod. Průměrně to dělá jeden článek co tři dny, což je podle mé míry lenosti celkem překvapivé.
Poté blog jako samotný, jedno experimentální změna hlavičky a vzhledu jako takového (totální estetický fail, ale aspoň si můžu říkat "originál"). Pak několik jednoduších úprav, začínám zdejšímu administračnímu systému lehce nahlížet pod pokličku, i když stále toho drtivou většinu nezvládám. Ale alespoň jsem pochopil, jak slouží ta oddělovací čára na tlačítko "celý článek", kterou jsem tak usilovně hledal. Nalezeno a pochopeno před cca 8 minutami.

Jak bude vypadat příští měsíc?
Nejspíše sem zapluje můj cvičný fejeton na školní sloh, aby tu z tvorby bylo alespoň něco. To, že to bude totální odpad je věc druhá.
Očekávaná je také reportáž z výstavy Autosalon/Autotec 2010 v Brně, který navštívím. Fotky, dojmy, všecko se to sem napasuje. Tzn jaká byla v pavilonu V pizza, jak se nám zase povedlo odbrzdit sice ne moc drahé osobní auto, zato ale na nakloněné ploše před výstavkou luxusních vozů Pagani, jak jsme pobíhali před nádražím a snažili se najít tu správnou šalinu a tak dále.
Na design by se už konečně mohl najít čas. O prázdninách bych to tu rád už viděl v pořádku a "zabydlené".
Chystám zavést ještě minimálně dvě nové rubriky, nechte se překvapit.

A jinak? Jinak je to všecko okolo mě takové ospalé, zamračené a divné. To bude asi tím koncem školního roku. O prázdninách už to všecko bude spát, usmívat se... a divné to bude asi pořád. O tom zase jindy.

PS: Teď sem vtrhla matka i otec, a že prej "Já volila komunisty a táta Paroubka!". To sou ale blbý fóry. Ale naštěstí jen to. Být to pravda, už se táhnu s kufrem směr Německo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 31. května 2010 v 0:45 | Reagovat

Blog je jako dítě.
Trochu se ti škodolibě směju. Doufám, že ti to vydrží.
Ten můj by teď v lidském měřítku capal a měl první blbé kecy. (Problém je, že je má už odjakživa.)

Je zvláštní, že ten tvůj je mnohem mladší a hovoří o tolik inteligetněji.

Nu, mnoho zdaru. ;)

2 andy-savary andy-savary | 31. května 2010 v 17:11 | Reagovat

Docela zajímavé přirovnání. Tenhle novorozenec se svého statusu ještě hned tak nezbaví :)

A že je inteligentní? Teď se zase směju já. On se narodil z tak nějak ne moc rozumného "hecu" a až teď si uvědomuje, že se mu na tomhle písečku vlastně docela líbí.
Já se prostě snažím říkat, co si myslím... a že to vypadá inteligentně? Možná vypadá, ale není :)

Díky za podporu, aspoň vím, že si tu nepovídám jen tak s monitorem :)

3 Raven Raven | Web | 31. května 2010 v 20:24 | Reagovat

No, tak tomu se tedy přestaň smát. Proč? Protože jestli si ten tvůj novorozenec už v měsíci uvědomuje a hraje si na písečku, to je safra drsné novorozeně! ... a inteligentní :P A už mám zase pravdu. :)))

4 andy-savary andy-savary | 31. května 2010 v 21:34 | Reagovat

No jo, já ti to brát nebudu :) On ten novorozenec tak vypadá, a asi se tak i chová. Kdybys mu ale viděla do hlavy, zjistila bys, že se v tom písečku spíš jen tak plácá, než že by si hrál. A to plácání se vztahuje i na text :)
Možná tak ještě závistivě kouká na tvého staršího mrňouse, který už umí hodně nabídnout a tady v té blogové džungli se vyzná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama