Kdo jsem a co tu vlastně dělám

29. dubna 2010 v 18:02 | Andrew Savary |  Obecná navigace
Tyto dvě otázky jsou pro budoucí běh blogu docela důležité. I když pochybuji, že odpovědi nebudou nakonec úplně mimo.
Takže, kdo je zdejší autor? Správně, bod pro vás, autor, nikoliv autorka. Možná už poprvé upadnu do mé neznalosti (opravte mě v komentářích dle libosti), když řeknu, že podle mě tyto "deníčkové" blogy okupuje spíše dívčí část populace. Ale vlastně co já vím. Nic. Na situaci to snad moc nemění.
Můj věk se nachází celkem dost nad hranicí zelené kartičky v peněžence, a několik měsíců pod tu druhou s nápisem "řidičský průkaz". Kde se nachází ta peněženka vám nepovím.
Škola, na kterou docházím, je gymnaziálního typu a toho nejtvrdšího kalibru. Obzvlášť tu kantory baví tlačit na pilu v předmětech jako je matematika nebo fyzika, tedy v těch, na které jsem lidově "blbej jak tágo". Nadávaní na dvě výše zmíněné výuky je zde hluboce podporováno.
Mým zájmům se budu postupně věnovat v jiných článcích, tady bych z toho musel udělat strašnou slohovku. Těch se dočkáte víc než dost. Ve zkratce, je to hudba (čím víc tím líp), filmy a seriály, veškeré kraviny na PC a internetu, laický náhled na různý železný verk - mobilem počínaje, auty konče, společnost, čajovny a sporty jako gaučing, zírání do zdi, zírání z okna, zírání na někoho (třeba na fyzikáře, tam je potřeba nasadit zírání "aha, aha, aha... ne nechápu to") a dobře, buďme seriózní alespoň na chvíli, bowling. Žádný sportovec ze mě asi nebude, jaká škoda.
No a ten speciální koníček (íííháá), psaní. Dejme stranou fakt, že mám zkušenost se správou "seriózních" informačních webů, na jeden přispívám dosud. Ale to je jako si práci tahat domu. Tady o tom ani muk.
Povídky budou, nebojte. Proberu staré a začnu psát nové, exkluzivně pro blog. Jen prosímvás nečekejte nějakou fabriku na text, co "výrobky" chrlí a chrlí. To já moc neumím.
No, takže co já tu dělám? Už to bylo zčásti zodpovězeno v předchozím odstavci. Plus, nikomu neuškodí si občas utřídit myšlenky na papír, nebo sepsat článek o nějaké jeho oblíbené písničce/filmu/zážitku/jakékoli jiné kravině. Snad toho nebudu nijak moc zneužívat. Tak nějak by to tu mohlo asi vypadat. Jo a doneslo se mi, že by se zde mohl objevit i komix, ke kterému částečně vymýšlím scénář já, kreslený spolužákem. Ale to už je taková "možná vata okolo, někdy v budoucnu uvidíme". Asi jako volební chaos teď.
Jo a brzy se něco snad provede s designem.

To by bylo prozatím vše, provoz zahájen a do práce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama